


Tak tohle je můj první výjezd na Portu do Plzně - červenec 1984
Dana - Stáňa - Lenka - Goldi - já

Jó v šestnácti to byly časy

Takhle nějak vypadala i Porta 1986
Ze které se bohužel nedochovala žádná fotka
Náš první splolečný vandr na střední Moravu - léto 1986
Sestava - Roman - Džán - Monika - Mery - Harry
Trasa - Olomouc -Uničov - Štramberk - Sovinec
Pohoda a veget u rybníka a studování mapy směr Sovinec
Nejvíce kiláčků jsme nachodili pěšky
A hezky se mám to proneslo ,ale i řádně vyhládlo